هاست و دامنه رایگان   خرید لپ تاپ استوک   
تازه هاي نشر بهمن ماه 98  قصه ي دلتنگي قصه ي دلتنگي .

قصه ي دلتنگي

تازه هاي نشر بهمن ماه 98

خريد كتاب از كتابفروشي كاواك

كتاب چهارراه

بهرام بيضائي | انتشارات روشنگران

اين واپسين نمايشنامه‌اي است كه بيضايي در ايران نوشته است، به سالِ ????. متنِ نمايشنامه در زمستانِ ???? به وسيله‌ي انتشارات روشنگران و مطالعات زنانِ تهران در قطعِ رحلي چاپ و منتشر شد. اين كتاب، غير از نمايشنامه و اطّلاعات و عكس‌هاي نخستين نمايشش، حاوي چكيده‌اي از داستانِ نمايش و متنِ برنوشتِ نخستين نمايش و سپاسنامه و گفتگوي بيضايي با تماشاكنانِ نمايش (بي ذكرِ نامِ پرسندگان و پاسخ‌دهنده) است.

كتاب مولن روژ

پيرلا مور | مترجم: سهيل روحاني| انتشارات نگاه

داستان زندگي و مشكلات نقاشي به نام دولوتوز لوترك. كتاب تقريبا تمام ابعاد زندگي نقاش فلك زده را به تصوير مي‌كشد و هيچ چيزي را از قلم نينداخته به طوري كه كاملا مي‌شود خود را در جايگاه او حس كرد به همان اندازه رنج برد.
 
 

كتاب گفت‌وگو با كيشلوفسكي

رناتا برنارد و استيون وودوارد | مترجم: آرمان صالحي | نشر شورآفرين

داستان زندگي كريشتف كيشلوفسكي دست‌كم آن‌طور كه خارج از سرزمين مادري او، لهستان، روايت شده، داستان زندگي فيلم‌سازي است كه آثارش ريشه در مستندسازي اجتماعي دارد و با رويكردي كاملاً سياسي به سينماي كشورش و گرايش‌هاي زيبايي‌شناسانه‌ي او، به موجب تغييرات شخصي، سياسي و اقتصادي، سينمايي را خلق كرده است كه در نهايت به يك سنت سينمايي فراگيرترِ اروپايي و يك سبك‌شناسي هنرمندانه‌ي سينما در دهه‌هاي ???? و ???? تبديل شده است. در اين كتاب تلاش شده است تا نكات ظريف و جزئيات تأثيرگذارتر اين داستان ارائه شود و احساسات و افكار كيشلوفسكي درباره‌ي سينما، از ????، يعني زماني كه هنوز در دانشكده‌ي سينما تحصيل مي‌كرد، تا ???? به دقت بازتاب داده شود.


برچسب: تازه هاي نشر بهمن ماه 98،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۴:۱۲ توسط:گشاده رو موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :